tanzánie zanzibar

tanzánie zanzibar

Příspěvekod franta » 27 bře 2017 22:06

několik týdnu jsem pobýval na zanzibaru tanzánii jelikož jsem procestoval celý svět byl jsem zklamán teměř vším ,jako to vypadá v tanzánii a na zanzibaru tak by to nemělo vypadat nikde,špína haldy odpadku jak v moři tak na plážích i kolem silnic a parku ,po zvířatech kromě parku ani památky vše hladový černoši ulovili a snědli ,neustále žebrání a věšení na auto , policie rozdává pokuty jen bělochum a teměř za vše jak zjistí že máte peníze, mi dostali dokonce za to že jsme neznali jmeno jejich prezidenta. koupání v moři hlavně na zanzibaru teměř nemožne každý den dvakrát odliv několik kilometru ustoupí moře a zustane jen vyschlá bordelem zašpiněná pláž. všude puch málokterý hotel má klimatizaci a teploty kolem 40 i v noci.jet trajektem je zážitek jen pro silne povahy na nástupištích vás zahrnou stovky prodejcu listku a neustále dotírají berou zavazadla chtějí bakšiš policisti stále kontrolují unevné.dávám podtrženou pětku, o nic lepší není srílanka .nejlepší z afriky jihoafrická republika všude pořádek čisto parky na urovni, dobrou uroven má rovněž thajsko a ostatní země okolo. brazilie krásná nejlepší asi yukatán v mexiku
franta

Re: tanzánie zanzibar

Příspěvekod Kejml » 19 pro 2017 17:08

Hmmm, zajímavé postřehy a děkujeme za příspěvek. Nojo, Zanzibar je holt Afrika, s tím se nedá nic dělat. Překvapuje mě, že Vás to tak zaskočilo, když říkáte, že toho máte tolik nacestováno. O JAR se ví, že je úplně totálně jiná, než celý zbytek Afriky, takže tam mě to vůbec nepřekvapuje. Můžu se zeptat, jakým způsobem cestujete? Vyrážíte do světa s batohem na vlastní pěst a nebo spíš raději třeba s cestovkou, kufrem na kolečkách a spíte po hotelech? Je to těžké a ne nadarmo se říká: sto lidí, sto chutí... tomu, kde se jednomu moc líbí, tak se druhému nemusí líbit vůbec a naopak...
Kejml
Administrátor

Zpět na Tanzanie