Rady na cesty, průvodce, zejména lezení

Rady na cesty, průvodce, zejména lezení

Příspěvekod TerkaP » 04 dub 2016 02:31

Ahoj! Byla jsem nějakou dobu v Brazílii (celkem asi 9 měsíců) a trochu jsem i cestovala. Můžu vám poradit s obecnýma věcma (co a jak s sebou, doprava, lidi apod.) a taky s nápady kam se mrknout. Zejména stát Minas Gerais, trochu i státy sao Paulo a Rio de Janeiro. Byla jsem celou dobu obklopena lezci a lezením, takže mám spoustu dobrých rad a tipů na to, kde si zalozit a co vás to bude stát. Terka
TerkaP

Re: Rady na cesty, průvodce, zejména lezení

Příspěvekod tweed » 09 kvě 2016 09:48

Ahoj Terko,
ja sice nelezu, ale rada bych se do Brazilie podivala a v tuto chvili zatim sbiram informace a mapuju teren. :) Nakolik draho v Brazilii je? Videla jsem, ze vstupne napr. do pralesa nebo na vodopady se pohybuje klidne kolem tisicovky korun.... a i o autobusu jsme v nejakem cestopisu cetli, ze je velice drahy.... ubytovani jsem koukala na bookingu, ze se da sehnat i levne, ale nevim, jak je to s jidlem a prave s dalsimi naklady..? Byli jsme zatim jen 2x v Asii a je mi jasny, ze tak levny to nebude, ale zas si nemuzem dovolit dat za 3 tydny dovolene 70 tisic na hlavu.... eventualne netusis prosim ktera ze zemi Latinske Ameriky je cenove nejdostupnejsi? Mexiko, Argentina?

Diky moc za odpoved.

Jitka
tweed

Příspěvekod Kejml » 13 kvě 2016 09:55

Ahoj Jitko,

už jsem Terči psal, že tady má koment a aby na to odpověděla - je někde na cestách a tak zřejmě není online, ale snad se brzy ozve.

Hezký den a díky za zajímavý dotaz.

Kamil Pichler
Kejml
Administrátor

Příspěvekod ZuzkaJandova » 30 led 2018 15:48

Díky za tipy, také se tam chystám, ale nevím, jestli to vyjde už toto léto :)
ZuzkaJandova

Příspěvekod Kejml » 11 bře 2018 17:24

ZuzkaJandova píše:Díky za tipy, také se tam chystám, ale nevím, jestli to vyjde už toto léto :)

Hehe, to znám, to já se do Brazílie chystám už několik lét... :-D
Kejml
Administrátor

Zpět na Brazílie